Witamy na TriColor

domy opieki pomorskie

oferty domy opieki

Posted by Jac on March 8, 2009  •  Comments (64)  •  Full articleNaszym mieszkańcom gwarantujemy opiekę wykwalifikowanych pielęgniarek i opiekunek, a także lekarzy. Naszym zadaniem jest zapewnienie mieszkańcom dobrego samopoczucia i bezpieczeństwa oraz aktywnego spędzania czasu w przyjaznej, domowej atmosferze.

OFERUJEMY:

- pobyty stałe i czasowe,
- zakwaterowanie w pokojach 1, 2 i 3 osobowych,
- całodobową opiekę pielęgniarek, opiekunek,
- opiekę lekarza rodzinnego, lekarzy specjalistów,
- wyżywienie w formie 5 posiłków dziennie, uwzględniające indywidualne diety,
- rehabilitację,
- zajęcia terapeutyczne i kulturalno-oświatowe,
- apartamenty dla odwiedzających gości. 
Formy spędzania wolnego czasu są dostosowane do wieku, możliwości i zainteresowań naszych Gości. Nikt tutaj się nie nudzi, ani nie czuje samotny, bo ma możliwość rozwijania swoich pasji. Dbając o zdrowie i dobre samopoczucie naszych Pensjonariuszy zapraszamy do brania udziału w zajęciach ruchowych.

Specyfika procesu rehabilitacji w wieku podeszłym wymaga od nas nastawienia na indywidualny kontakt z pacjentem. Staramy się zapewnić naszym podopiecznym zróżnicowane propozycje aktywności fizycznej, wprowadzamy naukę technik Nordic Walking. Dla zainteresowanych aktywnym trybem życia, istnieje możliwość wypożyczenia rowerów a dla miłośników wędkarstwa możliwość korzystania ze sprzętu wędkarskiego do połowu ryb w pobliskim jeziorze Łebsko.
Organizujemy własnym transportem wyjazdy turystyczno krajoznawcze do okolicznych miejscowości: ruchome wydmy, latarnia morska w Czołpinie, Skansen wsi Słowińców w Klukach, wyrzutnia rakiet V1 oraz urocza Łeba wraz z portem rybackim i jachtowym, itp.

Ośrodek mieści się w nowo wyremontowanym budynku spełniającym najostrzejsze normy techniczne i bezpieczeństwa jakie wymaga polskie i unijne prawo. Budynek i otoczenie pozbawione są barier architektonicznych.

Jest to piętrowy obiekt wyposażony w indywidualne łazienki w każdym pokoju (z prysznicem) i nowe meble. Na parterze umiejscowiona jest m.in. bardzo przestronna kawiarnio-jadalnia wyposażona w telewizję gdzie można miło spędzić czas uczestnicząc w rozmowach terapeutycznych, imprezach kulturalnych, wieczorach muzycznych. Na piętrze znajdują się pokoje dla naszych pensjonariuszy. Teren wokół obiektu jest zagospodarowany, ogrodzony i monitorowany. Można przyjemnie spędzić czas odpoczywając na łonie natury wśród zieleni. Istnieją miejsca na ognisko i grill. Posiadamy parking monitorowany na 20 aut.

Dysponujemy własną kompleksowo wyposażoną i nowoczesną kuchnią (spełniającą wymogi HACCP) oraz fachowym personelem, dlatego zapewniamy smaczne domowe posiłki z uwzględnieniem diet, zaleceń lekarskich, a także indywidualnych upodobań.

księgowoœć Bydgoszcz

SERDECZNIE ZAPRASZAMY

domy opieki, domy seniora

Posted by Jac on March 8, 2009  •  Comments (64)  •  Full article

adres na sprzedaż - pozycjonowany - katalogowany - sprzedawany również za pomocą platformy sprzedażowej domen www.info.org.pl domeny na sprzedaż, lub możesz również wymienić się linkiem na tej stronie, lub utworzyć subdomenę, istnieje również mozliwość dzierżawy adresu - kontakt - bigcentrum(nospam)wp.pl, 0692851633, gg 6543222

 
 

meble kuchenne Słupsk - Zagospodaruj przestrzeń w kuchni. Wszystko do Twojego domu. Zobacz meble kuchenne Słupsk, blaty i akcesoria do mebli kuchennych oraz wyposażenie mebli kuchennych meble kuchenne Słupsk. Meble kuchenne to bardzo ważny element każdej kuchni. Zestawy mebli kuchennych do kuchni, porównanie cen w sklepach internetowych. Nowoczesne, Funkcjonalne, meble kuchenne Słupsk Na Lata. Postaw Na Wysoką Jakość. meble kuchenne na wymiar - kuchnie na medal. Producent Mebli kuchennych Słupsk. Zestawy Kuchenne / meble kuchenne Słupsk, zapraszamy po meble kuchenne Słupsk wykonane zgodnie z najnowszymi trendami. Wybierz sprzęt do mebli kuchennych Słupsk najlepiej odpowiadający Twoim potrzebom. Projektujemy i wykonujemy meble kuchenne Słupsk na zamówienie. kategoria: meble kuchenne Słupsk. ... Stoły, krzesła i taborety kuchenne. Meble kuchenne na zamówienie, meble kuchenne Słupsk, zabudowy.Sprzęt AGD. meble kuchenne Słupsk - Kuchnia jako sercem każdego domu. meble kuchenne Słupsk oraz szafki w nowoczesnym designie. Stylowe i eleganckie meble kuchenne Słupsk. meble kuchenne Wykonane z materiałów wysokiej jakości, solidne i funkcjonalne. auto części, prawnik, rozwody